אודות

"פרישה פרימיום" הינה חברה המספקת פתרונות תכנון פנסיוני, תכנון מס ותכנון השקעות המותאמים לאוכלוסיית הפורשים לגמלאות באופן מקצועי ובלתי תלוי.

 

פתרונות החברה מופנים ללקוחות הצפויים לפרוש בשנים הקרובות, לאלו שבתהליכי פרישה ולאלו שכבר פרשו. שילוב ההתמחויות שלנו בנושאים הפנסיוניים, המסים וההשקעות, והתלות של כל אחד מהנושאים באחר, מאפשרים לנו להציג ללקוחותינו תמונה מקיפה של מכלול הגורמים הרלוונטיים להחלטתם ולפיכך מקנים ללקוחותינו יתרון מובהק בבחירת הפתרון המתאים ביותר עבורם.

                  

מטרתנו היא לסייע לכל פורש/ת לבחור את החלופות המתאימות ביותר לצרכיו/ה מתוך מגוון אפשרויות הפעולה וליישם עבורו את בחירתו מול מכלול הגורמים הרלוונטיים:

המעסיק, רשות המסים, קרנות הפנסיה, חברות הביטוח, בתי ההשקעות, ביטוח לאומי ועוד.

 

עובדי ומנהלי החברה הינם בעלי ידע וניסיון רב שנים בליווי פורשים, מעודכנים היטב בשינויי החקיקה התכופים ומאופיינים ביצירתיות וחדשנות אשר משרתים נאמנה את לקוחותינו.

 

ברשות החברה קיים סימולטור פרישה ייחודי המציג באופן פשוט וברור את חלופות הקצבה השונות העומדות לרשות הפורש/ת בהתאם להקצאת החסכון המבוקשת ולהיבטי המס.

 

החברה הינה חברה פרטית, איננה מוחזקת או נשלטת ע"י חברת ביטוח, בית השקעות או חברה פיננסית זו או אחרת ועל כן פועלת בשקיפות ובאוביקטיביות מלאה. כל לקוח נחשף לפתרונות היחודיים והמתאימים לו באופן אישי על פי מאפייניו האישיים, רצונותיו וצרכיו.

 

החברה מעניקה מענה זמין ומהיר לכל פניה ופועלת לעדכון יזום של לקוחותיה אודות שינויי חקיקה ושירותים הרלוונטיים לענייניהם – תזכורות לטיפולי מס, התאמת אופי ההשקעה ועוד. 

רוצים לשמוע פרטים נוספים?

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל מידע מקיף על כל השירותים שאנחנו מציעים