שירותים נוספים

 

בדיקת זכויות בקרנות פנסיה ותיקות

קרנות הפנסיה הותיקות היו נהוגות משנות ה-50, וכיום יש כ-350,000 עמיתים בעלי זכויות בקרנות אלה (פנסיונרים ועמיתים פעילים אשר הצטרפו אליהן עד שנת 1995). צבירת הזכויות בקרנות אלו מבוססת על פרמטרים שונים כגון: השכר לאורך שנות העבודה, הותק בקרן, מועד תחילת קבלת הקצבה, גובה השכר הממוצע במשק לאורך השנים ועוד.

בחלק מהקרנות הקצבה אף מורכבת משילוב תחשיבים שונים לאורך תקופות החברות השונות בקופה.

"פרישה פרמיום" מאפשרים בדיקת זכויותיך כפורש (בשקלול כל הפרמטרים הנהוגים בנוסחאות השונות).

דגש מיוחד ניתן על היכולת לזהות את שלב מיצוי הזכויות בקרן ("שנים עודפות") ואת כדאיות המשך ההפקדות בה. כמו כן, את הכדאיות של מועד תחילת מימוש הקצבה בה.

 

חלוקת זכויות פנסיוניות בגירושין

בשנת 2014 חוקק חוק שמטרתו להסדיר את חלוקת החיסכון הפנסיוני בין בני זוג בגירושין באופן שמאפשר לבן הזוג של העמית/המבוטח לקבל את זכויותיו ישירות מהקרן.

לצורך מימוש זכויות אלה, בני הזוג רשאים להמציא פסק דין עדכני המורה על פיצול הצבירות ו/או הזכויות בתוכניותיהם באופן שנקבע וניתן יהיה ליישם החלטה זו מול החברות המבטחות.

"פרישה פרימיום" תוכל לסייע בידכם הן בהיבטים של חישוב הזכויות, טיפול בפדיון הצבירות ו/או קבלת הקצבה, טיפול בהיבטי המס וטיפול בחלוקת הכספים לפי קביעת בית המשפט.

 

טיפול בתביעות פנסיה וביטוח

רכישה של כיסוי ביטוחי במסגרת פוליסות ביטוח או קרן פנסיה, נעשית על מנת שנוכל להגן על עצמנו ועל משפחתנו מפני הסיכונים הגלומים בחיינו. בעת מקרה ביטוח כגון נכות, פציעה, מוות מחלה קשה, מצב סיעודי וכד', מימוש כספי הביטוח כרוך בהליך תביעה, במסגרתו פונים אל הגוף המבטח ותובעים ממנו את הזכויות המוגדרות בהסכם/פוליסה/תקנון.

הליך זה מצריך מקצועיות רבה בהבנת תנאי הכיסויים הקיימים, בחינת האופן בו הצטרפת לכיסוי, משך הזמן  בו הנך מבוטח, הגדרת היקף הכיסוי, פירוט מצבך הרפואי העדכני ואופן הגשת התביעה בצורה נכונה, ברורה ומדויקת. אנו ב"פרישה פרימיום" בעלי ותק וניסיון רב בהתנהלות מול חברות הביטוח וקרנות הפנסיה, נוכל לעמוד לרשותך לצורך מקסום זכויותיך באופן המיטבי.

 

רוצים לשמוע פרטים נוספים?

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל מידע מקיף על כל השירותים שאנחנו מציעים

שירותים נוספים

 

 

פרישה פרימיום מתמחה במספר שירותים ייחודיים הרלוונטיים לכלל  האוכלוסיה, כמפורט להלן: